Przejdź do treści
Co dzieje się w sytuacji jeśli deweloper nie usunie usterek?
10 września, 2021

Co dzieje się w sytuacji jeśli deweloper nie usunie usterek?

Zobacz możliwości nabywcy w takiej sytuacji.

Home Blog Co dzieje się w sytuacji jeśli deweloper nie usunie usterek?

Jeśli deweloper nie uzna wskazanych wad, to Nabywca ma kilka możliwości. W przypadku wad istotnych, może on odstąpić od umowy sprzedaży. W innej sytuacji Nabywca może żądać obniżenia ceny lub usunięcia wady. Jakakolwiek komunikacja z deweloperem powinna odbywać się w sposób pisemny, więc istotne jest, aby w umowie sprzedaży wpisać adresy mailowe do korespondencji. Jeśli deweloper i nabywca nie dojdą do porozumienia, pozostaje droga sądowa dochodzenia roszczeń.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną