Przejdź do treści
Mili goście z Rumunii
26 czerwca, 2014

Mili goście z Rumunii

W maju Leach & Lang miało przyjemność gościć dwie sympatyczne dziewczyny z zaprzyjaźnionej agencji nieruchomości White Mountain z Rumunii.

Home Blog Mili goście z Rumunii

W maju Leach & Lang miało przyjemność gościć dwie sympatyczne dziewczyny z zaprzyjaźnionej agencji nieruchomości White Mountain z Rumunii. Anne i Andra przyjechały do Krakowa na 5 dni aby dowiedzieć się jak funkcjonuje polski rynek nieruchomości. Ponieważ zakres świadczonych przez Leach & Lang i White Mountain usług jest podobny ( pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami) wizyta była dla obu stron bardzo ciekawa. Pracownicy Leach & Lang zadbali aby dziewczyny się nie nudziły i aby program ich wizyty w Polsce obfitował w różne atrakcje. 

Pierwszego dnia Andra i Anne poznały pracowników biura przyul. Sławkowskiej 6, gdzie Kasia, Dobromir i Monika zapoznali dziewczyny ze szczegółami naszej oferty i pokazali jak pracujemy. Następnie Monika zabrała gości na Osiedle nad Stawem- inwestycję, której sprzedaż z powodzeniem prowadziliśmy. Koleżanki były pod wrażeniem tempa w jakim sprzedały się mieszkania.

graphics-for-news/White mountain/day 1 (2) ONS.jpg

graphics-for-news/White mountain/day 1 (3) ONS.jpg

Następnie gośćmi zajął sie Dobromir. Razem wybrali się do Angel Plaza, aby pokazać inwestycję i mieszkania, które Leach & Lang ma w swojej ofercie. Była to też okazja aby przedstawić sposoby pozyskiwania klientów, przedstawiania ofert, reklamy itp. 

Drugiego dnia dziewczyny odwiedziły Browar Lubicz. W Biurze Sprzedazy tej prestożowej inwestycji spotkały dwie Darie, które oprowadziły je po inwestycji i wyjaśniły jak wygląda system sprzedaży. Arek wprowadził je z kolei w szczegóły oferty przygotowanej przez Leach & Lang, a dotyczącej wykańcznia mieszkań. Następnie Konrad, szef sprzedaży w naszej firmie i Ania zabrali Andrę i Annę na spacer, do zielonego zacisznnego zakątka, na ulicę Ptasią gdzie powstaje nowa kameralna inwestycja, Ptasia 14, której sprzedażą sie zajmujemy.

graphics-for-news/White mountain/day 2 Browar.jpg

Dzień trzeci przyniósł z kolei wizytę w biurze Leach & Lang znajdujacym sie przy ulicy Garncarskiej 8/4, które zajmuje sie zarzadzaniem nieruchomościami. Szefowa biura, Kasia i Andra porównywały sposoby działania w obu naszych firmach. Dziewczyny były zachwycone organizacją pracy w biurze i samym jego wystrojem.

Kolejny dzień to wycieczki za miasto: do Bochni, aby zobaczyć  inwestycję Wzgórze Jana, której sprzedaż prowadzimy oraz do Katowic, gdzie sprzedajemy Mieszkania w inwestycji Debowe Tarasy. Wzgórze Jana ujęło dziewczyny architekturą. Kształt budynku przywiódł im na myśl luksusowy yaht. Natomiast mieszkania w Dębowych Tarasach zachwyciły je przestronnością.

graphics-for-news/White mountain/day 4 (5) Wzgórze jana.jpg

graphics-for-news/White mountain/day 4 (1) katowice.jpg

Ostatniego dnia przed południem Kasia ze Sławkowskiej zabrała naszych miłych gości do Rezydencji Twardowskiego, która urzekła je doskonałą lokalizacją: wsród ciszy i zieleni pomimo bliskości centrum miasta.

graphics-for-news/White mountain/day 5 (3) RT.jpg

Po południu to my słuchaliśmy, a dziewczyny opowiadały. Przygotowały wspaniałą prezentację podsumowujacą ich pobyt w Krakowie oraz to czego dowiedziały się w Leach & Lang.

Teraz nasza kolej na rewizytę. Zatem do zobaczenia w Brasovie. 

 

 

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną