Przejdź do treści

Konsultant ds. Nieruchomości Komercyjnych

Leach & Lang Property Consultants, firma działająca w branży nieruchomości od 2004 r., posiadająca największy zakres usług w Polsce, w związku z dalszym rozwojem, poszukuje dynamicznej osoby do pracy w Dziale Nieruchomości Komercyjnych  na stanowisku:

Kraków

Zakres obowiązków:

  • koordynacja transakcji – sprzedaż/wynajem nieruchomości komercyjnych na rynku pierwotnym i wtórnym,
  • rozbudowa bazy ofert nieruchomości komercyjnych (usługowych, handlowych, biurowych),
  • obsługa bieżących zapytań,
  • wspomaganie współpracowników w codziennych zadaniach,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dokładności i wytrwałości w realizacji zadań,
  • pełnego zaangażowania i indywidualnego podejścia do klientów
  • samodzielności i proaktywnej postawy w stosunku do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjności,
  • doświadczenia w branży – jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w młodym, dynamicznym zespole, w wiodącej firmie w branży,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego / zdobycie doświadczenia zawodowego.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem na adres rekrutacja(at)leachandlang.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832, działającą pod nazwą handlową grupy Leach & Lang Property Consultants, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną