Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zarządzanie Nieruchomością

Leach & Lang wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rynku nieruchomości w kwestii zarządzania różnorodnymi rodzajami nieruchomości. Począwszy od mieszkań poprzez lokale biurowe, a na działkach inwestycyjnych kończąc. Przez kilka lat działalności firma zdobyła doświadczenie i wiedzę niezbędną do skutecznego i efektywnego zarządzania szeregiem nieruchomości w skali całego kraju. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu nasz zespół kontroluje wszystkie zdarzenia związane z zarządzanymi nieruchomościami, jak również prowadzi raportowanie do klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług zarządzania.

text-graphics/guy_looking_1200px.jpg